ТОВ "Універсальні інформаційні технології"

ТОВ "Універсальні інформаційні технології" є переможцем конкурсного відбору потенційних виконавців робіт із впровадження системи "Картка киянина" розробником програмного забезпечення та інвестором проекту.

Основними напрямками діяльності компанії є:

  • розробка програмного забезпечення;
  • захист інформації;
  • сервіс інтернет-платежів;
  • послуги технічної та технологічної підтримки.

Компанія "Універсальні інформаційні технології" займається розробкою масштабних проектів зберігання, доступу, захисту інформації з використанням загальнодоступних каналів зв'язку (Інтернет). Серед проектів: системи процесингу та он-лайн оплати, взаємодія з банками, термінальними та торговими мережами, інформаційні портали та інше. Компанія управляє власними медіа-ресурсами медичної, торгової та фінансової тематики. Одним із пріоритетних напрямків компанії є Інтернет - бізнес, зокрема, створення та надання сервісів он-лайн оплати товарів та послуг.

Створений компанією платіжний шлюз (механізм оплати рахунків через Інтернет) успішно пройшов сертифікаційний аудит безпеки згідно стандарту Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS v1.2) на відповідність усім вимогам безпеки, встановленими міжнародними платіжними системами VISA і MasterCard. Він підключений до провідних банків України і дозволяє проводити оплату будь-якими банківськими картами та електронними грошима.

Компанія має ліцензії на право виконання робіт в галузі технічного та криптографічного захисту інформації, яка є власністю держави. В рамках даних ліцензій Компанія надає послуги зі створення комплексних систем захисту інформації та розробки засобів захисту інформації.

Процеси розробки програмного забезпечення в Компанії сертифіковані згідно міжнародного стандарту ISO 9001:2000 "Системи менеджменту якості".

Компанія включена в офіційний Реєстр розробників і постачальників програмного забезпечення та є партнером VISA, Microsoft ®, Oracle ®, SAP ®, IBM ®, Галактики ® та інших лідерів IT-ринку

www.unit.com.ua