14.03.2017 Скільки коштуватиме містам впровадження Єдиного...

Закон про електронний квиток набирає чинності 7 травня 2017 року. Однак ані в профільному міністерстві, ані в спеціальній робочій групі, ані в місцевих адміністраціях досі немає єдиної думки про те, як повинен виглядати український цифровий проїзний.

Детальніше
02.03.2017 З початку року картка киянина доповнилася двома...

З початку 2017 року в проекті «Картка киянина» запущено два соціально-орієнтованих проекти, які економлять час містян і дозволяють безпосередньо брати участь у житті столиці. Розвиток картки киянина як зручної і корисної опції – один із пріоритетних напрямів роботи міської влади

Детальніше
02.03.2017 Власники «Карток киянина» зможуть дивитися...

Національна оперета приєдналася до програми "Картка киянина", що дозволить пільговикам отримати знижку 15% на відвідування вистав. Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса.

Детальніше
13.01.2017 Картка киянина позбавить лікарні від черг

12 січня кожен відвідувач Київського міського дитячого діагностичного центру (КМДДЦ) по спрощенній процедурі міг оформити Картку киянина.

Детальніше
30.12.2016 За допомогою Картки киянина можна проголосувати...

Користувачі «Картки киянина» отримали унікальну можливість в своєму персональному кабінеті на сайті / прийняти участь в голосуванні за бюджетні ініціативи столиці в рамках Громадського проекту. Для цього власникам «Картки киянина» надана можливість входу на сайт Громадського проекту без окремої авторизації.

Детальніше
28.12.2016 ЗМІ про нас: Картка киянина розширює можливості...

Записатися на прийом до лікаря через інтернет можуть власники Картки киянина – це пришвидшить процедуру майже вдвічі.

Детальніше
16.12.2016 У Києві запрацював сервіс онлайн запису до лікаря

«Картка киянина» запустила для своїх користувачів новий сервіс - запис до лікаря онлайн. Новація реалізована спільно з Київським міським дитячим діагностичним центром (КМДДЦ) і проектом «Поліклініка без черг»

Детальніше
29.11.2016 У КМДДЦ відбулася зустріч представників...

До Київського міського дитячого діагностичного центру (КМДДЦ) завітали заступник дирекції з управління гуманітарно-соціальними проектами КП «Київська Інвестиційна Агенція» Бікбов Ільдар, проект-менеджер системи «Поліклініка без черг» Артур Верба,керівник напрямку медичних та лабораторних інформаційних систем Вадим Терентюк, координатор проекту «Картка киянина» від компанії «УнІТ» інвестора та розробника проекту Юлія Спасібова та керуючий ТВБВ «Ощадбанк» Київ Оксана Смалько.

Детальніше
28.11.2016 У Києві відбувся Інвестиційний форум

23 листопада у НСК «Олімпійський» проходив Інвестиційний форум столиці, організований Київською міською державною адміністрацією.

Детальніше
1 2 3 >