"СІНЕВО" — європейська мережа медичних лабораторій в Україні

Знижка 5-20%

Компанія "Сінево" володіє найбільшою лабораторною базою в Україні та обладнана кращими апаратами компанії "Roche Diagnostics" (Швейцарія), Sysmex (Японія), Diasorin (Італія).

"Сінево", маючи мережу лабораторій в Європі, завдяки ексклюзивним відносини з виробниками обладнання та реагентів, оснащена обладнанням останнього покоління і пропонує доступну лабораторну діагностику.

Одним з конкурентних переваг лабораторій "Сінево" перед іншими лабораторіями в Україні є інтегрована інформаційна система (програма Silab, розробка компанії TotalSoft (Румунія)). Об'єднання лабораторій і лабораторних центрів за допомогою Інтернету в єдину мережу, штрихкодування всіх зразків, on-line підключення лабораторного обладнання до системи, on-line валідація результатів, автоматична відправка результатів по електронній пошті - все це дозволяє максимально автоматизувати лабораторний процес і звести "людський фактор "практично до нуля, що дає можливість видавати пацієнтам якісний відтворений результат досліджень.

Компанія "Сінево" має власну потужну лабораторну базу (лише в Києві 9 лабораторій, в Одесі, Вінниці, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Чернівцях, Сімферополі), а також мережею з більш ніж 160 лабораторних центрів у різних регіонах України.

ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ВЛАСНИКА КАРТКИ

Знижки 5-20% в залежності від соціальної категорії власника "Картки киянина".

АДРЕСИ ЛАБОРАТОРІЙ

Пропозиція діє в усіх лабораторіях "Сінево" в місті Києві.