«Автострада» стала переможцем в тендері по добудові Дарницького моста за більш ніж один мільярд гривень

 «Автострада» стала переможцем в тендері по добудові Дарницького моста за більш ніж один мільярд гривень

Згідно з тендерними правилами, об’єкт має почати експлуатуватися до кінця 2022 року.

Українсько-німецька компанія «Автострада» виграла в конкурсі на побудову Дарницького моста у столиці загальною вартістю більше одного млрд грн.

Регіональний філіал ТОВ «Південно-Західна залізниця» «Укрзалізниця» обрав можливого підрядника на побудову залізничного автомобільного моста через річку.

“Автострада” отримала перемогу, тому що за виконану роботу компанія запропонувала найнижчу оплату.

Зараз конкурсна комісія повинна протестувати переможця на гідність всім мірками та підписати договір на надання послуг.

Як повідомили в Мінінфраструктури, проект передбачає побудову з’їздів на лівобережжі столиці. На правобережжі перехрестя виходить на Наддніпрянське шосе – готово на 100%.

На лівобережжі місток веде до розвилки на Дніпровській береговій, перетинає шлях по залізничних коліях через Харківський віадук в сторону станції Дарниця.

На виході до Дніпровської греблі завершені потрібні підготовчі роботи. До речі, вже побудовані шістнадцять з двадцяти однієї колони та змонтована третина від всіх металоконструкцій натяжних конструкцій.

У березні цього року Укравтодор і Укрзалізниця уклали договір про завершення будівництва Дарницького моста.

У 2021 році Укравтодор планує використовувати під будівництво доріг сорок з половиною тисяч квадратних метрів. Тонни арматурної сталі та труб. У плани компанії входить ремонт 6 800 км доріг і 180 мостів.

У липні «Автострада» стала переможцем в тендері по будівництву моста через Дністер у Вінницькій області за три з половиною млрд грн.,як повідомляє завод «Автодор».