Київ – перше місто в Україні, де з 14 липня будуть скасовані паперові талони на проїзд в громадському транспорті

 Київ – перше місто в Україні, де з 14 липня будуть скасовані паперові талони на проїзд в громадському транспорті

Київ – перше місто в Україні, де з 14 липня будуть скасовані паперові талони на проїзд в громадському транспорті, а купони, продані кондукторами, повністю виведені з обороту. 

Їх замінять електронні квитки, тому транспортом можна буде користуватися у звичайному режимі. Такі карти або квитки з QR-кодом кияни зможуть купити в наступних місцях: Т-кіосках, терміналах самообслуговування електронних квитків або Easy Pay, станціях метро, цифровому додатку Києва («Київ Цифровий»). 

Електронна карта спростить процес відшкодування витрат перевізнику та облік проїзду пасажирів, в тому числі тих, хто має право на пільговий проїзд. Крім того, місто зможе отримувати інформацію про пасажиропотік. 

Завдяки такій трансформації місто буде мати можливість правильно контролювати рух транспорту, кількість пасажирів, а також завантаженість маршрутів. Наявність такого роду інформації допоможе поліпшити рівень якості громадського транспорту і підвищить доступність міських жителів і туристів. 

Завдяки оцифруванню послуг діяльність міських служб стане більш ефективною, прозорою, простою і комфортною для киян і гостей столиці. Таким чином, Київ матиме вищий рейтинг з точки зору проживання і туризму.

Фото: kmr.gov.ua