Кратом як засіб боротьби із зайвою вагою

 Кратом як засіб боротьби із зайвою вагою

Кратом для схуднення використовують багато людей. Головне — зрозуміти принцип дії цього чаю і розумно підходити до питання.

Вживання чаю кратом дійсно може допомогти у боротьбі із зайвою вагою. Але не варто розглядати цю рослину як чарівну паличку, яка вирішує всі проблеми за вас. Звичайно, самому теж треба попрацювати — змінювати спосіб життя, не піддаватися на спокуси, бути активнішим і усвідомленим… Саме в цих аспектах кратом корисний. І, як наслідок, можна легше привести себе в бажану форму.

Кратом дає силу

Почну після свят, з понеділка нове життя, як тільки буде хороша погода, так я одразу… Усі ми знаємо класичні прийоми нашої психіки. Та й справді — тілу важко і незвично, а похмура погода пригнічує. Саме тому “зелений” та “білий” можна назвати найкращими сортами кратома, адже вони дають потужний заряд енергії. Він триває годинами, головне — направити його у потрібне русло, почати займатися фізичною активністю. Важливо зрушити свідомість із мертвої точки і тоді буде легше рухатися далі, продовжуючи свій шлях трансформації.

Кратом покращує настрій

Якщо людина замислюється про боротьбу із зайвою вагою, значить тіло її не влаштовує. Відповідно це викликає невдоволення собою, самокопання, засудження себе, дискомфорт… У результаті в одних людей просто псується настрій, а в інших — починаються депресивні стани.

Науково доведено, що кратом піднімає настрій і дозволяє позитивніше поглянути на світ. Багато психотерапевтів використовують його для полегшення симптомів депресії. Так людина приходить у ресурсний стан, вона розуміє, що краще витрачати енергію на розвиток, а не руйнувати себе.

Кратом проти болю

Червоні сорти кратома можуть зняти будь-які болючі відчуття, вони приємно розслаблюють і допомагають прибрати тривожність. Зелений кратом також має анестезуючу дію, але не таку потужну. В результаті людині простіше вирушити на прогулянку на свіжому повітрі, а не валятися перед екраном.

Важливо змінювати принципи та звички, які призвели до зайвої ваги. Головне — рухатися в правильному напрямку, а не гнатися за швидким результатом, який може негативно позначитися на здоров’ї.

Підсумки

Кратом — імуномодулятор, а ще він знижує апетит. Він покращує настрій та дає енергію. Він дозволяє розслабитися та бути в ресурсі. Кратом допомагає боротися із зайвою вагою, але головний у боротьбі — ви самі, від вас залежить все. Однак погодьтеся, куди простіше вирішувати завдання, якщо є помічники: дієтологи, тренери, психологи, фахівці, які вивчають кратом і знають про нього все.