Незвичайне житло: багатофункціональний храмовий комплекс у столиці

 Незвичайне житло: багатофункціональний храмовий комплекс у столиці

Поблизу метро «Славутич» зводиться багатофункціональний комплекс з храмом і апартаментами. Право на будівництво комплексу забудовник отримав 31 серпня.

Майбутній храмовий комплекс зводиться на вулиці Зарічна, 45 в Дарницькому районі Києва. 10 поверхів і 176 квартир. При цьому в документації тип будівельного об’єкта позначений як «Будівлі торговельні інші».

Водночас багатофункціональні комплекси часто виявляються простими житловими комплексами, в яких квартири продаються як квартири.

Забудова проходить на території 1,07 га, яка знаходиться в ландшафтно-заповідній зоні. Слід зазначити, що метою цієї ділянки є експлуатація і обслуговування церкви Іоанна Богослова. Цей храм був побудований у 2016 році.

У 2016 році Київська міська рада здала цю територію в оренду релігійній громаді православної парафії Іоанна Богослова для будівництва церкви. Термін оренди 15 років.

Території вже видано паспорт об’єкта, в якому зазначено його назву і представлена візуалізація проекту майбутнього храмового комплексу.