Переваги та особливості хімчистки килимів у Києві

 Переваги та особливості хімчистки килимів у Києві

Килим або килимове покриття в будинку — найбільш забруднена ділянка, оскільки за день по ньому проходять багато разів самі мешканці будинку, домашні тварини, діти найчастіше грають сидячи на підлозі. Тому на ньому залишається дрібні сміття, крихти, невеликі плями і, звичайно ж, пил, який проникає до кімнати через відкриті вікна. Згодом на килимі утворюються протерті місця, від чого ворс килима виглядає не одномірним.

Якщо спробувати вивести свіжопосаджену пляму підручними побутовими засобами ще є можливість, то повернути виробу свіжий, охайний, наче тільки з магазину зовнішній вигляд, не вийде. Крім того, вимити з щільного ворсу залишки мильної піни дуже складно, а якщо цього не зробити, килим набуває неприємного запаху, що безсумнівно позначається на свіжому ароматі в кімнаті. Тому не варто довго роздумувати, а краще звернутися до послуг професійної хімчистки, як клінінгова компанія «Білий Тигр».

Переваги професійної хімчистки

Відмити килим будинку дуже складно фізично, і не так ефективно, якби цю роботу зробив професіонал. Але проблема криється не тільки в погано очищеному килимі. Погано просушений ковролін створює зайву вологу в приміщенні, що призводить до відчуття вогкості, а вогкість може стати причиною появи цвілі.

Хімчистка килимів у Києві з компанією «Білий Тигр» гарантує максимальний ефект. Співробітники компанії використовують:

  • потужну професійну клінінгову техніку перевірених брендів;
  • ефективну хімію, але при цьому повністю безпечну для дорослих і малюків, а також для домашніх тварин;
  • гіпоалергенну екохімію не що залишає запахи.

Вам не доведеться виносити килим на вулицю, витрачати свої сили та час, чистити його. На просушування килима так само йде багато часу, який ви могли провести з користю для себе або у родинному колі. Співробітники клінінгової компанії використовують потужне обладнання, яке впорається із цією роботою за пару годин, залишивши задоволену результатом господиню.

Що ви отримаєте замовивши хімчистку килима в клінінговій копанні «Білий Тигр»

  1. Хімічна чистка килима допомагає повернути колір і малюнок.
  2. Допоможе позбутися затоптаних ділянок та відновити структуру ворсу.
  3. Видаляє неприємні запахи.
  4. Знищує пилових кліщів та джерела алергенів, що особливо важливо, якщо в будинку є діти.
  5. Усуває найстійкіші плями.

Після миття килим набуває абсолютно нового вигляду, ніби ви щойно його придбали в магазині. Підтримувати охайний вигляд виробу дуже просто, якщо викликати майстра додому регулярно раз на півроку. На сайті компанії можна також скористатися послугами чищення дивана, матраца, миття вікон та жалюзі.