У Києві протягом двох тижнів до 16 липня водіїв, що не сплатили паркування, не оштрафують

 У Києві протягом двох тижнів до 16 липня водіїв, що не сплатили паркування, не оштрафують

 У перші два тижні з моменту установки нової плати за парковку водії можуть не переживати щодо штрафів – в цей період вони нараховуватися не будуть.

Як повідомляє пресс-служба Київської адміністрації, що про це у своїх соціальних мережах на Facebook опублікував Костянтин Усов (заступник голови Київської міської державної адміністрації).

«До 16 липня для всіх паркувальних інспекторів буде особливе завдання. Вони не будуть накладати штрафи за несвоєчасну оплату паркування на водіїв транспорту, а замість цього зобов’язані проводити консультаційні бесіди з даного питання», – сказав Костянтин Усов.

На його думку, водіям необхідний час, щоб зрозуміти оновлені правила паркування, скачати і встановити певні програми, почати впевнено розбиратися в новій системі. Тому Київ оголосив 14-ти денний період лояльного ставлення до водіїв з питань паркування.

«Водії транспортних засобів, що не сплатили за парковку, отримають довідку з інформацією з приводу суми штрафу і процедури оплати. Також там буде вказана тарифна сітка парковки в залежності від районів міста, додатки і веб-сайт для оплати. Прийде і QR-код, за допомогою якого можна отримати всі необхідні підказки», – сказав заступник голови держадміністрації міста Києва.

Він також зазначив, що в довідці буде нагадування про те, що не можна платити паркувальникам, які ведуть свою діяльність нелегально.

Нагадаємо, з 1 липня в столиці година паркувального місця для водіїв буде коштувати:

  • зона I (центр міста) – 35 грн
  • зона II (територія поруч з центром) – 25 грн

Паркування у спальних районах Києва залишається без змін – 5 грн / год.

За порушення встановлених правил власники автомобілів будуть змушені сплатити штраф в 20-кратному розмірі вартості годинної парковки в залежності від місцевості – 700 грн, 500 грн і 100 грн.

Фото: сайт КГГА