У Києві з’явився клуб розмовної української мови

 У Києві з’явився клуб розмовної української мови

У Києві відкрили розмовний клуб української мови. Кияни та гості столиці зможуть покращити навички спілкування державною мовою, а також вивчити її.

В результаті буде поступове вилучення російської мови з щоденного вживання українців.

А у війні, як для військових, так і для мирних жителів, одним із найважливіших є питання мови. В Україні мешкає багато російськомовних громадян. Більше того, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну багато хто з них захотів перейти на українську мову і вивчити її. Тут є й ті, хто говорив російською все життя.

Відвідування клубу української мови у столиці буде організовано для тих, хто хоче вивчити українську мову самостійно без допомоги вчителя. Вони будуть розвивати навички спілкування, насамперед для того, щоб подолати мовний бар’єр та страх.

Ми повинні підтримати людей, які хочуть спілкуватися українською та допомагати їм поступово вивчати мову. У клубі Києва кияни та гості міста зможуть здобути нові знання, а також провести час в україномовному середовищі. Про це повідомили представники комунального підприємства “Міський магазин”.

Для проведення таких зустрічей планується організувати щотижневі зустрічі за участю представників української діаспори. Перший урок української мови у клубі пройде 14 липня, о 18:00 у муніципальній книгарні «Сяйво книги» (вулиця Велика Васильківська, 6).

Щоб стати членом зустрічі клубу, ви повинні попередньо зареєструватися. Потрібно написати організаторам у Facebook за посиланнями.

Під час оголошеного повітряного рейду члени клубу зможуть сховатися в магазині.