В держадміністрації столиці розповіли про припинення роботи міського транспорту на період передбачуваного локдауна

 В держадміністрації столиці розповіли про припинення роботи міського транспорту на період передбачуваного локдауна

Вони сподіваються, що багато вакцинованих в Києві людей не дадуть цьому здійснитись.

Зам. голови КМДА Н. Поворозник заявив: «У адміністрації міста сподіваються, що під час прогнозованого локдауна в столиці збоїв в роботі міського транспорту вдасться уникнути». Втім, це не виключає можливості впровадження електронних посвідчень особи.

«Що стосується скорочень, ми вже заявили, що введемо ID-картки після закриття транспорту. Сьогодні вже більше тисячі заяв від підприємств призначених для роботи в якості критично важливої  інфраструктури. Але це буде дуже складний крок. Очікується, що сума щеплень, що проводяться в Києві, буде досить великим, і що обмежувальні заходи не заблокують рух », – прокоментував М. Поворозник.

Як повідомлялося раніше, чотирнадцятого вересня уряд оновило нові правила карантину. Нові правила стосуються роботи держустанов в «жовтій» і «червоній» зонах і терміну дії сертифікатів COVID для вакцинованих людей.

Новий, більш серйозний штам Дельта коронавируса поширюється по світу. Всесвітня організація охорони здоров’я бачить початок нового етапу пандемії. Штам Дельта офіційно з’явився в Україні 23 червня.