Як дістатися в аеропорт бориспіль у зв’язку з ремонтом дороги

 Як дістатися в аеропорт бориспіль у зв’язку з ремонтом дороги

ЯК ДОВГО ТРИВАТИМЕ РЕМОНТ ДОРОГИ В АЕРОПОРТ?

Міжнародний аеропорт «Бориспіль», спільно з ДП «Укравтодор», повідомили у вівторок, що в зв’язку з реконструкцією 17 кілометрової ділянки дороги з Києва до аеропорту, буде перекрито проїзд в сторону м. Бориспіль, рух буде здійснюватися по смугах в напрямку м. Київ. Таким чином, з 8 смуг, рух можливий тільки по 4-м: по дві в одну і протилежну сторони. Водіям варто бути уважними на дорозі до розмітки і дорожніх знаків, а відлітаючим пасажирам рекомендується завчасно і з запасом по часу планувати дорогу в аеропорт.

Ремонт цієї ділянки дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський запланований на два місяці і триватиме попередньо до 20 серпня. Цей факт звичайно засмутить пасажирів та подорожуючих, оскільки сезон відпусток та поїздок після ослаблення карантину і поступове відкриття кордонів багатьох країн наразі у самому розпалі.

За інформацією ДП «Укравтодор», реконструкція цієї ділянки не проводилась з 2004 року і передбачає заміну асфальтного покриття, ремонт шляхопроводів, зупинок, відбійників, тротуарів, встановлення нових дорожніх знаків і розмітки. Крім того, будуть встановлені системи відео контролю і нове сучасне освітлення.

ЯК ШВИДКО ДОЇХАТИ ДО АЕРОПОРТУ?

KYIV BORYSPIL EXPRESS

Поїзд експрес ДП «Укрзалізниця» допоможе дістатися пасажирам з МА «Бориспіль» (термінал Д) до залізничного вокзалу Київ-Пасажирський (платформа №14) і в протилежному напрямку, із зупинками на станціях Видубичі та Дарниця. Курсують 22 рейси на день, час в дорозі 30 хвилин, вартість квитка 80 грн. без вказівки часу, поїздкою можна скористатися протягом усього дня. Придбати квитки можна двома способами: з безготівковою оплатою в спеціальних терміналах на залізничному вокзалі Київ-Пасажирський та МА «Бориспіль», у стюардів поїздів або з оплатою готівкою в касах на всіх станціях. Нажаль, онлайн купівля квитків неможлива.

Розклад поїздів KYIV BORYSPIL EXPRESS в обидві сторони є на сайті ДП «Укрзалізниця»

SKY BUS

Це автобусний маршрут №322 компанії АТП «АТАСС-Бориспіль», курсує щодня цілодобово з інтервалом в 15-45 хвилин, з МА «Бориспіль» (термінал Д) до залізничного вокзалу «Південний» і в протилежному напрямку. Проміжна зупинка – станція метро «Харківська». Час в дорозі близько години, але в зв’язку з ремонтом дороги поїздка займе набагато більше часу. Вартість квитка 63 грн. Придбати квитки можна онлайн (термін дії 48 годин) з безготівковою оплатою або в касах.

Розклад автобусів SKY BUS можна переглянути на сайті перевізника:

ТАКСІ

У звичайний час поїздка, наприклад, з Центрального залізничного вокзалу (пл. Вокзальна) до МА «Бориспіль» займає 45 – 60 хвилин, відстань близько 35 км. У години пік і на вихідних, з огляду на поточний ремонт дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський в сторону м. Бориспіль, потрібно запастися терпінням і закласти 1,5-2 години часу на поїздку в аеропорт.

Якщо раніше, до реконструкції дороги, Uber просив 300-350 грн. за таку поїздку, то зараз цінник виріс у декілька разів і просто шокує: пасажирам потрібно приготувати 600-800 грн. Bolt також не порадував своїми пропозиціями і доставить Вас в аеропорт за аналогічну вартість. Однозначно варто задуматися про альтернативні варіанти транспорту, такі як, SKY BUS або KYIV BORYSPIL EXPRESS, а вибравши поїзд – експрес Ви, звичайно, оминете пробки, зекономите Ваш час і бюджет.