Яке становище з COVID в столиці?

 Яке становище з COVID в столиці?

Мер В. Кличко вважає, що при певних умовах серйозного карантину в Києві можна уникнути.

За словами мера Києва, жорсткий карантин в Києві можна уникнути за умови вакцинації громадян. У будь-якому випадку місто готується до важких часів.

Мер також повідомив, що в столиці вакциновано більше півтора мільйона чоловік.

“До третьої хвилі вже підготовлено близько чотирьох тисяч місць, 98% оснащені киснем. До того ж, у разі якщо в медустановах першої черги не буде вистачати місць, ми розгорнемо ще п’ять з половиною тисяч додаткових місць у лікарнях другої черги”, – повідомив Кличко .

За даними Міністерства охорони здоров’я за 24 години зафіксовано сто шістдесят шість нових випадків коронавіруса, 1 смерть, одужали – дев’яносто. Однак, це дані за вихідні, коли число випадків традиційно знижується. Наприклад, станом на п’ятницю, 10 вересня, в Києві чотириста шість нових випадків і троє померлих.

Спеціальні проїзні на транспорт по столиці

Цього літа київський транспорт почав працювати за спеціальними перепустками для проїзду на випадок локдауна.

Спеціальний пропуск буде в цифровому вигляді. Якщо у власника квитка немає спеціального ідентифікатора, він буде заблокований на час карантину.

З якого числа карантин в Україні посилять?

Україна знаходиться в «зеленій» зоні на 13 вересня. МОЗ планує перейти в «жовту» зону, але рішення буде прийнято відповідно до регламенту. На цей раз Кабінет Міністрів планує надати щепленим пільги. Як тільки новий документ буде розглянутий і вступить в силу, глава МОЗ Віктор Лашко ініціює зустріч TЕБ і комісії з надзвичайних ситуацій для встановлення карантинних зон.